Ece Seçkin Olsun Şarkı Sözleri

Zamanım Yok Albümünün 3.parçası olan Olsun, Adeyyo şarkısının gölgesinde kalsa da bizlerin oldukça duygusal bulduğu bir Ece Seçkin şarkısıdır. Sözlerini yazarken dahi epey duygusallaştığımız nadir şarkılardan oldu. Ece Seçkin Olsun şarkı sözlerini sizlere sitemizde sunuyoruz ancak sanatçıya saygıdan ötürü albümü kesinlikle satın almanızı öneriyoruz. Maxi single albümünde 4 parça var ve hepsi birbirinden güzel. Olsun şarkısı gibi 3 tane daha şarkı var sonuçta, parasını hak ettiğini düşünüyoruz. Diğer şarkılarını da sitemize sözleriyle birlikte ekledik, arama yaparak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

ece seçkin olsun şarkı sözleri
ece seçkin olsun şarkı sözleri

Ece Seçkin Olsun Dinle

Ece Seçkin Olsun Şarkı Sözleri

Uzadı günler, uzadı geceler.Saymadım, bir saatten sonra.Doydum doydum, usandım.Kapalı kapılar, denedim, zorladım.Açamadım…Olsun olsun sana bağladım(2x)Ah benim o gözünün içine bakarkenKendimi kaybettiğim sevgilim..Unutuluyor mu böyle bitince?Söyle bari ben de bileyim..
(2x)Yandım, seni serin tutar mı gittiğin yerler?Kandım, seni de inandırsın seveceğin eller
Ece seçkin olsun şarkı sözleri biraz kısa mı olmuş bize mi öyle geldi? Bu arada bu yazımızdan ece seçkin olsun şarkısını dinleyebilir, ece seçkin olsun şarkı sözünü okuyabilirsiniz. Olsun şarkısının sonuna geldik, fikirlerinizi alalım.


depresyon belirtileri Fitness Vücut Geliştirme bilgi rüya tabirleri Yemek Tarifleri Sitesi