Sagopa Kajmer Bir Tek Bende Yok Şarkı Sözleri

Albümün 6.şarkısı olan "Bir Tek Bende Yok" ile sagopa kajmer büyük başarı yakalayacak gibi görünüyor. Bayramdan önceki gece yayına giren ve kısa süre içinde 100 bin barajını deviren şarkı 366.gün parçasından sonra en çok ilgi gören 2. parça oldu. Ancak Bir Tek Bende Yok için klip çekilip çekilmeyeceği meçhul, hele ki günümüzde klip olmadan şarkıların rağbet görmediği düşünülürse en azından bir klip şart.

sagopa kajmer bir tek bende yok şarkı sözleri
sagopa kajmer bir tek bende yok şarkı sözü

Sagopa Kajmer Bir Tek Bende Yok Dinle

Sagopa Kajmer Bir Tek Bende Yok Rap Sözleri

1.rap
Bir Tek Bende Yok Çoğunda Var Tedirginlik Ve Yüzüme Doğru Ciddiyet Nöbetindeki Asker Gibi Belirginlik.Gözüme Yansıyanlar Bilindik,bir Dolu Sevimsizlik.akla Düşman Bir Bilmişlik.Biyhaberler Ortalarda.Bir Tek Bende Yok Hata.bir Çoğu Yanlış Rota Batağa.Karanlığa Saklanan Hırsızlar Ortaya.Balıklar Oltaya.Konuştum Ortaya.Gocunan Sürüyor Tuzu Açık Yaraya.Bak Olaya.Bir Tek Bende Yok Şüphe.Keskin Sirke Sinsi Yanaşmakta Bak Küpe.Bak Köpeğe,dikti Gözünü Bak Yemeğe.Medete Yapışan Uzuvlarını Kesmedikçe Bak Yere.Kulağında Prangası Küpe Olan Köle.Bir Tek Bende Yok Kırılmış Hayaller,bir Düzine Yıkıntı,bir Süreli DarmadağınlıkVe Bir Tek Bende Yokki Olur Olmaz Alınganlık,varmak Istediğim Yere Uzaklık Ve Bir Tek Ben De Yokki Alışkanlık.
Nakarat
Bu Halinden Cay,elinde Kırık Ok Yılmış Bir Yay.Kayıplarını Say.Pes Edersen Hay Hay Ama Benim Niyetim Yok Düşmeye,niyetim Yok Hiç Üşümeye.Çıkar Kendine Pay,bu Halinden Cay.
2.rap
Azgın Sular Duruldu,boğulan Boğuldu.Onlar Öldü Sonra Soğudu,ipleri Bağlıydı Sonra Koptu.Rastgele Seçimler Yaptım Tesadüfler Diyarında.Nedeni Sonuca Bağladım Kararında.Onun Kararlarında Benim Kararsızlıklarım.Benim Şirin Dünyamda Azmanlı Gargameller.Uçkur Aşkının 50 Farklı Tonu,yakala Sapık Tontonu.tanı ! Tanıyın!…Sarın Boğaza Kordonu!İsteksizlik Derine Çekiyor Metrelerce.nefes Alırken Sanki Nefesim Kesilirce.Bunları Hisseden Yerlerim Ezilirce.Koşmak Zor Ayaklar Pes Edince.


depresyon belirtileri Fitness Vücut Geliştirme bilgi rüya tabirleri Yemek Tarifleri Sitesi