Sagopa Kajmer Sorun Var Şarkı Sözleri

Türkiye'de rap müziği denilince sözü geçen nadir isimlerden olan Sagopa Kajmer, "Sorun Var" adını verdiği yeni şarkısıyla dün geceye damgasını vurdu. 2018 yılına girmemize 1 gün kala yayınladığı ve kısa sürede youtube trendler üzerinde yer alan şarkının sözleri, müziği, masteringi bizzat Yunus Özyavuz'a ait. En son Kolera (karısı) ile 20 yıllık birlikteliği biten Sagopa'nın sorun var şarkı sözlerini sizlerle paylaşmak istedik. Yorumlarınızı merakla bekliyoruz.

sagopa kajmer sorun var şarkı sözleri
sagopa kajmer sorun var şarkı sözü

Sagopa Kajmer Sorun Var Dinle

Sagopa Kajmer Sorun Rap Sözleri

1.kisim:
Geçen Yıllar Geçerken Uğradılar Yine Geçende.Onlar Anlatırken Içim Geçer De,bu Içimden Geçenler Gelir Geçer De.''geç Bunları Içim!'' Desem De,geç Kalınmış Bazı Şeyler Için De.Ne Için Için Içini Yer De? Kime Içini Döksen? Nerde?Geçersizleşiyor Kurallar Geçimsizlik Geçmediğinde.Geçerim Es Geçiştirmek Istediğimde,geçit Bulurum Bir ŞekildeGeçmeyi Dilediğimde.
Gerçek,bilmeyi Istediğin Müddetçe Senle Yanında.Bir Hayalet Gibi Dolanırken Kimse Değil Ki Farkında.Geçerli Sebepler Fabrikası Seri Üretiminde.Peki Şu Yalanlar Kimin Denetiminde?İnsanın Ne Kadar Ucuz Olduğunu Anlardın Olsa Fiyat Etiketi Üstünde.Üstüne Üstlük Ikinci El Insanlar Vitrinde,barkodları Üzerlerinde.Sen Aklına Ihanetinle En Büyük Suçu Işledin Gözümde.
Nakarat:
Sorun Var,sorunlar Ve Sorular Ardından.Kaçamıyor Insan Aklında Kurduklarından Bir An.Ya Değilse Sandığım Gibi,ya Daha Da Kötüyse Sandığımdan.Sorun Var Bulamadığımdan.
2.kisim:
Yaşadığım Günün Içindeyim Yaşamadıklarımı Düşünerek.Hafifli,ağırlı Yaşamış Olduklarım Bu Yaşıma Gelene Denk.Yaş Pastalar,yaşlı Gözler,yaşa Bakmayan Yanlışlar,yanlış Anlaşılmalar.Sahibinden Bıkmış Tasmalar.başkalarının Dünyalarında YaşayıpKendi Dünyasından Taşınanlar.fazlasıyla Aşıranlar,kandırmayı Başaranlar,yalanlarıyla Yarışanlar.Kirli Oyunlarda Tertemizce Çocuklarken Biz,hayat Susamlı,sımcıcakBir Simit Gibiydi.leziz…
Kimiz ? Neyiz ? Biz Neyiz Reis?Kiminiz Uçağını Infilaka Sürükleyen Pilot Gibi.Bilim-kurgu Filminden Fırlak Dijital Robot Gibi Kimimiz.Bunalımda Kimliğimiz.kimdik Biz?En Azından Şimdilik Yanıtı Giz.Onlar,ben,sen,o,siz,biz…
Nakarat
Sorun Var,sorunlar Ve Sorular Ardından.Kaçamıyor Insan Aklında Kurduklarından Bir An.Ya Değilse Sandığım Gibi,ya Daha Da Kötüyse Sandığımdan.Sorun Var Bulamadığımdan.


depresyon belirtileri Fitness Vücut Geliştirme bilgi rüya tabirleri Yemek Tarifleri Sitesi